Prostějov

JÍZDNÍ ŘÁD PRO MŠ

 

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat o jízdním řádu lyžařské školy SNOWFOX a podáváme bližší informace k lyžařskému výcviku. Jezdit začínáme ve třetím týdnu, tedy od 15.1.2018, JEZDÍME KAŽDÉ PONDĚLÍ a STŘEDU

 

  Jízdní řád  
MATEŘSKÁ ŠKOLA ODJEZD         PŘÍJEZD
Husovo nám. 7:00 13:20
Šárka 7:05 13:15
Partyzánská 7:15 13:00
Melantrichova 7:20 12:45
Jana Železného 7:35 12:30
Rumunská 7:45 12:20
Raisova 7:50 12:15
Moravská 7:55 12:10
Čechovice 8:05 12:00
Kostelec n./H. 8:15 11:45
     

 

- Prosíme podepsat lyže

- Prosíme rodiče, aby děti byly obuté do lyžáků (instruktoři je dětem povolí)

   a připraveny v čas odjezdu před MŠ 
- Moc věcí dětem neposílejte, věci poztrácí
   a připraveny v čas odjezdu před MŠ

- Hole na výuku nejsou potřeba

- Převlečení prosím dejte do MŠ