Prostějov

 

JÍZDNÍ ŘÁD PRO MŠ

 

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás informovat o jízdním řádu lyžařské školy SNOWFOX a podáváme bližší informace k lyžařskému výcviku. 

Jezdit začínáme ve třetím týdnu, tedy od 14.1.2019, JEZDÍME KAŽDÉ PONDĚLÍ a STŘEDU.

 

Jízdní řád    
MATEŘSKÁ ŠKOLA  ODJEZD PŘÍJEZD
Husovo nám. 7:00 13:20
Šárka 7:05 13:15
Partyzánská 7:15 13:00
Melantrichova 7:20 12:45
Jana Železného 7:35 12:30
Rumunská 7:45 12:20
Moravská 7:55 12:10
Čechovice 8:05 12:00
Čelechovice 8:15 11:45

 

- Prosíme podepsat lyže

- Prosíme rodiče, aby děti byly obuté do lyžáků (instruktoři je dětem povolí)

   a připraveny v čas odjezdu před MŠ 

- Moc věcí dětem neposílejte, věci poztrácí

- Hole na výuku nejsou potřeba

- Převlečení prosím dejte do MŠ